Circa 61 procent van de accountants & financieel professionals denkt dat Robotic Accounting binnen 5 jaar de standaard is
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Volautomatisch boekhouden klopt heel hard op de deur. Circa 61% van de accountants & financieel professionals denkt dat Robotic Accounting binnen 5 jaar de standaard is.
Aldus onderzoek van www.accountancyworld.nl, het platform voor accountants & financieel professionals.
Een poll onder meer dan 1.500 unieke deelnemers wijst uit dat 61% van de accountants & financieel professionals denkt dat Robotic Accounting binnen 5 jaar de standaard is. Daarnaast wijzen diverse onderzoeken uit dat er in de toekomst functies gaan vervallen.
Robotic accounting de norm?
Online boekhouden is de norm en robotic accounting zorgt dat een belangrijk deel van uw boekhouding automatisch verloopt. Handmatig overtypen van cijfers wordt niemand wijzer van en verhoogt ook nog eens de kans op fouten. Dat laatste komt de betrouwbaarheid van uw boekhouding niet ten goede. Lang niet alle boekhoudpakketten bieden echter optimale ondersteuning van robotic accounting en sommige pakketten hebben meer weg van een veredelde Excel-oplossing dan van modern en efficiënt werkende online boekhoudsoftware", aldus Gerard Bottemanne van GBNED.
Is Robotic Accounting binnen 5 jaar de standaard? Wat denkt u? Discussieer gratis met vakgenoten op het platform.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan