Nieuwe arbeidsmarktcampagne Belastingdienst van start
bron: AccountancyWorld
De nieuwe arbeidsmarktcampagne van de Belastingdienst is live. De campagne is een heel nieuw concept, dat de Belastingdienst het afgelopen jaar ontwikkelde met creatief bureau LePub. Hoe is het om bij de Belastingdienst te werken? Dat zie je door de ogen van hoofdpersonage Chris, een enthousiaste nieuwe medewerker die je meeneemt in haar eerste ervaringen.
De nieuwe campagne gaat gepaard met een nieuwe slogan. Werken bij de Belastingdienst. Dat werkt voor jou.
Campagnemarketeer Ravi Jadnanansing vertelt: “Je hebt met deze nieuwe slogan gelijk door dat het om arbeidsmarktcommunicatie gaat. Het woord ‘werk’ zit er 2 keer in. ‘Dat werkt voor jou’, maakt het voor iedereen toegankelijk. En het mooiste is dat je hem kan aanpassen voor verschillende boodschappen:
- Een traineeship bij de Belastingdienst. Dat werkt voor jou.
- Overstappen naar de Belastingdienst. Dat werkt voor jou.
Recruitmentmarketeer Stephanie Gerritsen: "Het concept is ontwikkeld in samenwerking met ons creatieve bureau LePub. Zij kwamen met het inzicht. ‘In een arbeidsmarkt waar talent steeds kritischer kijkt naar het échte verhaal achter werknemerschap, moet je het soms gewoon letterlijk laten zien.’ Daar is Chris uit ontstaan: het gezicht dat ons meeneemt in het echte werk en de ruimte laat zien die je krijgt om jezelf te ontwikkelen binnen de Belastingdienst."
Laatste nieuws
-
11 aug Pre-order: Blinqx Accountancy & Tax magazine
-
11 aug Salarisadministratie in de zomer: hoe houd je het hoofd koel?
-
11 aug Benchmark Kantoorcijfers 2026 van start – hoe staat jouw kantoor ervoor
-
11 aug Automatisch btw-nummers controleren met ZioSync
-
11 aug 4 tips om te automatiseren met jouw accountantskantoor
-
11 aug Novak leden profiteren van een aantrekkelijk ledentarief voor de Dag van de mkb-accountant
-
10 aug KPMG breidt wereldwijde samenwerking met SAP uit
-
10 aug Zo ontdek je welke klanten het meeste opleveren
-
10 aug CFO’s zetten volledig in op AI
-
10 aug Column Theo Gommer (Novak DIRECT pensioen): Mogen werknemers kiezen voor de nieuwe premie?
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan