PIA Group benoemd Tom Verhaegen tot Group CEO

In het kader van haar verdere internationale groei benoemd PIA Group Tom Verhaegen tot CEO. Oprichter Steven Brouckaert, die deze rol tot nu toe waarnam, zal zich voortaan volledig toeleggen op M&A-activiteiten in de Benelux, Duitsland, Frankrijk en daarbuiten. Tom Verhaegen krijgt de verantwoordelijkheid om het unieke PIA-model verder uit te bouwen, waarin lokaal ondernemerschap wordt gecombineerd met de slagkracht van een internationale groep, in de bestaande en nieuwe markten. Daarnaast zal hij de strategische koers en prioriteiten bepalen, het senior managementteam en de bredere organisatie aansturen, en toezien op de operationele en financiële prestaties in lijn met de ambitieuze groeidoelstellingen van PIA Group.
 
Na een periode van sterke groei in de Benelux, waar inmiddels 63 kantoormerken zich aansloten, zet PIA Group nu de volgende stap met Duitsland en Frankrijk. Naast het verder versterken van de positie in Benelux, zal Tom Verhaegen deze internationale uitrol in goede banen leiden en zorgen voor een consistente, maar lokaal verankerde aanpak. 
 
Tom Verhaegen bouwde een carrière van meer dan 30 jaar uit bij onder meer AB InBev, SABMiller en Agilitas Group. “Door mijn professionele carrière lopen een paar duidelijke thema’s klant- en servicegericht denken, het investeren in de ontwikkeling van mensen, het bouwen van een sterke en ambitieuze bedrijfscultuur rond waarden zoals passie, persoonlijke verantwoordelijkheid en ondernemerschap, het ontwikkelen en uitrollen van best practices, en last but not least internationalisering,” aldus Tom Verhaegen. “Deze thema’s komen perfect samen in mijn nieuwe rol bij PIA Group.” 
 
Een van de belangrijke uitdagingen voor Verhaegen wordt de succesvolle intrede van PIA Group in Duitsland en Frankrijk. Ook in deze markten blijft PIA Group trouw aan haar model het overnemen van sterke accountancy-, advisory- en auditkantoren met respect voor hun DNA. Merknamen, werkwijze en specialisaties blijven behouden. PIA Group focust zich op het versterken van het ondernemerschap van de kantoorpartners en ondersteunt hen in hun verdere groei via sterke synergievoordelen op het vlak van Technologie, HR, Finance en commerciële en operationele best practices. Dat model bewees intussen al zijn waarde in meerdere markten, al blijft maatwerk essentieel. 
 
“Elke markt heeft zijn eigen dynamiek en specificiteiten,” aldus Steven Brouckaert, founder van PIA Group. “We rekenen op Tom om de activiteiten in de verschillende landen strategisch op elkaar af te stemmen, met respect voor lokale eigenheid. Tom brengt de ervaring, maturiteit en internationale mindset die nodig zijn om onze kantoren in verschillende landen met elkaar te verbinden en de groep verder te versterken.” 
 
Het internationale managementteam van PIA Group bestaat voortaan uit Tom Verhaegen (Group CEO), Arno Schalk (Group CIO) en Joris Dierick (Group CFO) enerzijds, aangevuld met Nathalie Calle, CEO BeLux, en Ewout Brouwers, CEO Nederland. Op termijn komen daar ook CEO’s voor Duitsland en Frankrijk bij. 

Laatste nieuws