Meer bedrijven ervaren personeelstekort

bron: AccountancyWorld
Meer bedrijven in Nederland ervaren een tekort aan personeel. Dat meldt het CBS in samenwerking met de Kamer van Koophandel (KVK), het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) en de ondernemersorganisaties MKB-Nederland en VNO-NCW. Het algehele vertrouwen van Nederlandse ondernemers is aan het begin van het derde kwartaal wel minder negatief geworden.
Ondernemers noemen het personeelstekort nog steeds de belangrijkste belemmering voor hun bedrijfsvoering. Na twee dalingen op rij is het aandeel bedrijven dat dit noemt gestegen tot ruim 36 procent aan het begin van het derde kwartaal.
Volgens de Conjunctuurenquête Nederland komt het ondernemersvertrouwen uit op een stand van min 3,8. Dat is bijna gelijk aan het gemiddelde van min 3,7 sinds het begin van de meting in 2012.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
17 okt Voordelen van PSD2 voor accountants en ondernemers
-
17 okt Online: De samenstellingsopdracht in het mkb
-
17 okt Nieuw btw-beleid voor de holding-bv – wat betekent dat voor de praktijk?
-
17 okt Kwaliteitsbeoordeling uitvoeren (OKB)
-
17 okt Een optimaal presterend accountantskantoor, kan dat dan?
-
16 okt Agnes Koops-Aukes verruilt voorzitterschap PwC Nederland voor internationale bestuursfunctie
-
16 okt NOAB beëindigt lidmaatschap van kantoren vanwege niet naleven cursusverplichting
-
16 okt De Jong & Laan versterkt dienstverlening met Dutch Accounting House
-
16 okt Sluiproute dividendbelasting veel groter
-
16 okt Hoe stel je efficiënt de jaarrekening samen? Praktijkcasus met VLM
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan