aaff op de 7e én 8e plaats in MT500
bron: AccountancyWorld
aaff is door de fusie tussen Alfa Accountants en Adviseurs en ABAB dubbel vertegenwoordigd in de top 10 van de MT500. In de categorie Advocatuur, Accountancy & Fiscaal advies staat aaff op plek 7 én 8 in de lijst van meest gewaardeerde Nederlandse accountancy- en adviesorganisaties. Een resultaat dat onze aanpak bevestigt: gericht op verbondenheid, co-eigenaarschap, nabijheid en duurzame impact.
Fou-Khan Tsang, voorzitter van de raad van bestuur, zegt hierover: “Deze plekken in de top 10 laten zien dat we bouwen aan meer dan alleen cijfers. Aan vertrouwen, duurzame relaties en een organisatie waarin tweeduizend co-eigenaren samen richting geven aan de toekomst. Als B Corp-gecertificeerde organisatie geloven wij dat je alleen kunt excelleren als je waarde toevoegt voor álle stakeholders: onze klanten, collega’s, partners én de samenleving. Deze notering zien we als een bevestiging dat we op de goede weg zijn.”
Ook erkent MT500 aaff als een van de beste werkgevers in dezelfde categorie. Op het onderdeel goed werkgeverschap behaalt aaff een 6e plek en een 11e plek. Tsang: “aaff bouwt aan een organisatie waarin collega’s eigenaarschap voelen, verantwoordelijkheid nemen en ruimte krijgen om te groeien. Dat is de basis van ons werkgeverschap. Nu en in de toekomst.”
Meer informatie over de reputatiemeting van MT500 vind je hier.
Laatste nieuws
-
15 mei Automatisering in je boekhouding: zo werkt integratie wel
-
15 mei Countus Groep zet volgende stap naar toekomstbestendige organisatie
-
15 mei Uw kantoor laten groeien zonder uw team te overbelasten
-
15 mei Hoe AI de salarisadministratie efficiënter maakt: 4 praktische toepassingen
-
13 mei DNB: helft bedrijfsleningen gaat naar het mkb
-
13 mei Becky.works versterkt commerciële organisatie met nieuwe Director of Sales
-
13 mei Deze 5 soft skills zijn cruciaal voor financiële professionals
-
13 mei Kan het verwerken van wisselkoersen in je boekhouding efficiënter?
-
13 mei Becky.works-model en klantopzet
-
13 mei Schaap & van Dijk: 'eAccounting biedt onze klanten vooral veel gemak.'
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan