Jacquet predikant niet aftrekbaar van belasting
05 feb 2018 06:05
bron: AccountancyWorld
bron: AccountancyWorld
ARNHEM - Voor het geval dat u de administratie voert voor een predikant: een jacquet voor een predikant is niet fiscaal aftrekbaar. Hoewel de jas door de predikant wordt gebruikt voor zijn werkzaamheden, wordt dergelijke kleding ook vaak gedragen naar feesten of begrafenissen.
Of de predikant dit ook daadwerkelijk doet, doet er niet toe, aldus het oordeel van de belastingkamer van de Rechtbank Gelderland.
Het gaat erom of het jacquet geschikt is om tijdens andere gelegenheden te worden gedragen. Volgens de rechtbank is dit het geval.
Werkkleding aftrekbaar
Als werkkleding daadwerkelijk mag worden afgetrokken van het belastbaar inkomen, moet de kleding 'uitsluitend of nagenoeg uitsluitend' voor het werk gebruikt worden, aldus de rechtbank.
Laatste nieuws
-
26 jun De opdrachtbevestiging voor samenstellingsopdrachten
-
26 jun Hoe HR workflows Verstegen accountants sneller en slimmer laat werken
-
26 jun Bedrijfsgebouw of vastgoed
-
26 jun Ontdek de toegevoegde waarde van de toekomstgerichte adviserende accountant voor het MKB
-
25 jun Niet-bezwaarmakers box 3-heffing hebben geen recht op teruggave
-
25 jun Webinar: Zomerupdate Blinqx Accountancy & Tax
-
25 jun Meer dan driekwart van de accountantskantoren zet AI in, maar strategische toepassing blijft uit
-
25 jun Caseware Nederland introduceert Financial Reporting Visualization Agent, aangedreven door Verity
-
25 jun AI-ondersteuning voor fiscale en juridische vraagstukken
-
25 jun Deloitte: duurzaamheid daalt op CFO agenda
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan