Exact benoemt Lotte de Burlet als nieuwe Chief Human Resources Officer
bron: AccountancyWorld
Exact kondigt de benoeming van Lotte de Burlet aan als Chief Human Resources Officer (CHRO), waarmee ze aan het hoofd van de Human Resources (HR) staat. Met deze benoeming wordt Lotte onderdeel van de Executive Committee onder leiding van Chief Executive Officer (CEO) Paul Ramakers.
Lotte is sinds januari 2023 werkzaam bij Exact als Director HR Advisory. In deze rol was zij verantwoordelijk voor de ontwikkeling van HR Business Partners bij Exact en medeverantwoordelijk voor de verdere professionalisering van HR. Lotte volgt Florien de Nijs op, die de afgelopen vijf jaar de rol van CHRO bij Exact heeft vervuld en heeft besloten om Exact per 1 januari te verlaten.
CEO Paul Ramakers over de aanstelling van Lotte: “In de afgelopen twee jaar heeft Lotte de functie van HR Business Partner met haar team verder ontwikkeld en bijgedragen aan de verdere professionalisering van de HR-functie. Lotte luistert goed naar de behoefte van de business, analyseert wat er in de wereld om ons heen gebeurt en is in staat dit goed door te vertalen naar de HR-aanpak. In haar nieuwe rol als CHRO verwacht ik dat zij verder kan bouwen aan een organisatie waar iedere collega zich welkom voelt en zich kan ontwikkelen.”
Lotte licht toe: “Ik ben altijd op zoek naar manieren om de bedrijfsstrategie uit te voeren en tegelijkertijd een positieve impact te creëren voor de mensen in de organisatie. Ik zie mooie mogelijkheden en kijk er naar uit om hiermee in mijn nieuwe rol mee aan de slag te gaan samen met het team.”
Voordat Lotte bij Exact begon heeft zij verschillende functies bekleed bij ING, de Nederlandse multinationale bank- en financiële dienstverlener, waar ze in 2010 begon.
Bron: Exact - partner AccountancyWorld
Meer over
Laatste nieuws
-
12 dec Flink meer bedrijven gebruiken AI
-
12 dec Minder bedrijven failliet in november
-
12 dec AI helpt accountancy bij regeldruk en personeelstekort
-
12 dec Nieuw btw-beleid voor de holding-bv – wat betekent dat voor de praktijk?
-
12 dec Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
12 dec Ontdek de kracht van bedrijfsdoorlichting
-
11 dec Proactief advies begint met actuele data
-
11 dec EY denkt dat meer Europese bedrijven naar de beurs gaan
-
11 dec Inzet AI normaal voor Amerikaanse accountants
-
11 dec Hoe nearshoring accountantskantoren helpt om voorop te blijven lopen
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan