Sebastian van Wijk treedt toe tot het SRA-bestuur
bron: AccountancyWorld
De leden van SRA hebben tijdens de algemene ledenvergadering van 10 december ingestemd met de voordracht en benoeming van mr. Sebastian van Wijk RB (42) als bestuurslid. Per januari 2025 zal Van Wijk tot het bestuur toetreden.
Volgens voorzitter van SRA, Diana Clement AA RA, is de toetreding van Van Wijk een aanwinst voor het SRA-bestuur. “Ik ben er trots op dat het bestuur Sebastian mag verwelkomen. Sebastian zal de belangen van de fiscale praktijk van onze 370 kantoren die met name werken voor het mkb, behartigen. En dat is in een tijd van snelle veranderingen uiterst belangrijk. De fiscale praktijk van onze kantoren is – net als de accountancypraktijk – een belangrijke discipline en onze fiscaal dienstverleners moeten daarin ten volle worden ondersteund.”
Mooie vereniging
Van Wijk dankt de leden voor zijn benoeming en zegt erover: “Ik ben sinds 2013 actief binnen onze mooie vereniging. Dat doe ik als lid van de fiscale commissie van SRA, een mooie groep mensen met veel expertise en liefde voor het vak. Mede vanuit die rol en mijn jarenlange ervaring als belastingadviseur, partner bij Schipper en bestuurder bij de Schipper Groep en nu bestuurslid, wil ik een waardevolle bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze vereniging – lees: de leden – op fiscaal gebied. Dat doen we in samenwerking met de leden op relevante thema’s als kwaliteit en proportionele wetgeving, met oog voor de mkb-ondernemer en zijn bedrijf.”
De benoeming van Van Wijk bestaat voorlopig naast die van huidig bestuurslid drs. Edwin de Witte. Beide bestuursleden zullen zich – mede vanwege de zwaarte van de portefeuille – inzetten voor de fiscale praktijk van de SRA-kantoren.
Van Wijk is ruim 20 jaar werkzaam bij Schipper Accountants, waarvan hij sinds 2015 ook partner is. Daarnaast is hij per de zomer van 2022 lid van het dagelijks bestuur van de Schipper Groep en is hij 11 jaar lid van de fiscale commissie van SRA.
Bron: SRA
Laatste nieuws
-
10 apr Blinqx benoemt Jeroen van Eijk tot nieuwe Chief Product Officer
-
10 apr Staat verkleint belang in ABN AMRO tot onder de 25 procent
-
10 apr De voordelen van AI voor accountants op een krappe arbeidsmarkt
-
10 apr De allround adviseur: waarom brede expertise de toekomst is in accountancy
-
10 apr De werkkostenregeling (WKR): wat zijn precies de regels?
-
10 apr Stressvrij aangifteproces in 2026? Bekijk deze 4 tips
-
10 apr Meer resultaat uit dezelfde werkdag: zo creƫren accountants ruimte zonder extra uren
-
09 apr SRA: lonen in accountancy stijgen met 6%
-
09 apr Kabinet schrapt 97 regels voor ondernemers
-
09 apr Voorlichtingsbijeenkomst Route naar de AA-titel
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan