Het (MKB) familiebedrijf
bron: AccountancyWorld
HOUTEN - Familiebedrijven presteren beter dan vergelijkbare ‘gewone’ bedrijven. Waarom? Op 15 december duiken we in dit onderwerp en krijgt u antwoord op deze vraag. Diverse sprekers vertellen deze dag vanuit hun ervaring en expertise over diverse aspecten van het familiebedrijf.
Reynier van Bommel van het bekende familiebedrijf van Bommel Schoenen (sinds 1734!) vertelt onder andere hoe de negende generatie de overgedragen kennis en familiewaarden toepast in de huidige bedrijfsvoering.
Drs. Mirelle Pennings directeur Rabobank Corporate Clients Netherlands, deelt welke (latente) klantbehoefte leidend zijn voor het adviseren van familiebedrijven en welke eisen dit aan kennis en competenties van adviseurs stelt.
Prof. mr. dr. Bernard Schols, Hoogleraar Successierecht en Belastingen van rechtsverkeer, houdt vele voordrachten over mystiek van het schenken van erven, civiel en fiscaal. Hoe is zijn visie op het gebied van estate planning als het gaat om een familiebedrijf? Hij benadert dit vanuit zijn eigen ‘schijf van vijf’.
Stefan Jansen RA is toezichthouder/adviseur bij ondernemingen, wo. familiebedrijven. Hij heeft samen met prof. dr. Roberto Flören namens de Nyenrode Business Universiteit onderzoek gedaan naar het gedrag van familieondernemingen en hun families. Zijn bevindingen en ervaringen deelt hij tijdens ons seminar.
Datum en plaats: 15 december, Van der Valk Houten
Tijd: 09.30 tot 16.00 uur
PE: NBA 5 uur | RB 1 fiscale punt en 3,5 algemene punten
Direct inschrijven?
Klik hier om naar de juiste pagina te gaan met de overige informatie en inschrijfmogelijkheid.
Laatste nieuws
-
18 feb Van kwaliteitsbeheersing naar kwaliteitsmanagement
-
18 feb Hoe stel je efficiënt de jaarrekening samen? Praktijkcasus met VLM
-
18 feb Stressvrij aangifteproces in 2026? Bekijk deze 4 tips
-
18 feb Schaap & van Dijk: 'eAccounting biedt onze klanten vooral veel gemak.'
-
18 feb Hoe AI de salarisadministratie efficiënter maakt: 4 praktische toepassingen
-
17 feb Handvatten voor accountants voor robuuste aanpak CSRD assurance
-
17 feb NBA vraagt aandacht voor uitvoerbaarheid bij Evaluatiewet WNT
-
17 feb Nieuw onderzoek toont aan dat twee derde van audit- en accountancyprofessionals actief met AI werkt
-
17 feb MRVO heeft zich aangesloten bij PIA Group
-
17 feb Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan