Volksbank kiest PwC als nieuwe accountant
18 okt 2024 15:55
bron: AccountancyWorld
bron: AccountancyWorld
Op voordracht van de raad van commissarissen van de Volksbank heeft aandeelhouder NLFI PwC benoemd als controlerend accountant voor de Volksbank voor de periode 2026 tot en met 2029.
Omdat het einde van de benoemingstermijn van tien jaar bij de huidige accountant EY aanstaande is moest de bank conform de regels een nieuwe externe accountant kiezen.
De voordracht van PwC werd gedaan aan aandeelhouder stichting NL financial investments, tevens aandeelhouder in ABN AMRO. De aandelen in deze vennootschappen zijn aan NLFI overgedragen door de Staat.
Aan de voordracht en benoeming is een zorgvuldig selectieproces voorafgegaan, onder toezicht van de audit commissie van de rvc, aldus de Volksbank.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan