NBA lanceert nieuwe website
bron: NBA
Vandaag lanceert de Koninklijke Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants (NBA) haar geheel vernieuwde website. Deze website is met inbreng van veel leden en andere gebruikers ontwikkeld.
Het zoeken en filteren van informatie is aanzienlijk vereenvoudigd en tegelijkertijd sterk verbeterd. Informatie is ook beter gegroepeerd: pagina's binnen hetzelfde thema hebben een label met dezelfde kleur. Ook nieuw is dat wanneer men op de gezochte pagina is aangekomen, er rechts in een balk alle gerelateerde artikelen staan. Zo is op handige manier alle relevante informatie over een onderwerp beschikbaar.
Wie zich afvraagt of na het zoeken we de meest recente versie van bijvoorbeeld een handreiking gevonden is, kan onder de knop 'versies' zien wat er wanneer onder dezelfde titel is verschenen. Wie een oudere versie van een document opent, krijgt bovendien een waarschuwing dat er een nieuwere versie bestaat.
Leden kunnen inloggen op MijnNBA om zelf hun persoonsgegevens te wijzigen en hun PE te registreren.
De veel geraadpleegde HRA (Handleiding Regelgeving Accountancy) is via de website ook digitaal beschikbaar, voorheen moest daarvoor een aparte applicatie worden opgestart. Ook hier maakt de verbeterde zoek- en filterfunctie een verschil met de oude website.
Meer over
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan