Bedrijven investeerden ruim 9 procent meer in januari
bron: AccountancyWorld
DEN HAAG - Bedrijven hebben in januari 9,3% meer geïnvesteerd in vergelijking met dezelfde maand een jaar eerder. Met name in gebouwen, vliegtuigen en personenauto’s werd meer geld gestoken. Dat meldt het CBS.
De mate waarin bedrijven bereid zijn om te investeren heeft volgens het CBS te maken met de situatie op de afzetmarkten. Ook de prestaties op de financiële markten zijn van invloed op de investeringsbereidheid, aldus het CBS. De cijfers zijn volgens het statistiekbureau niet gecorrigeerd voor werkdagen. Januari had dit jaar een werkdag meer dan vorig jaar.
Het CBS meldt verder dat de omstandigheden voor investeringen volgens ondernemers in maart minder ongunstig zijn dan in januari. Dat komt vooral doordat de jaar-op-jaardaling van de beurskoersen omsloeg in een stijging en het consumentenvertrouwen minder negatief was.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan