3 tips om efficiënt te werken dankzij automatisering

bron: AccountancyWorld
DELFT - Als accountant sta je tegenwoordig voor flink wat uitdagingen. Naast de krapte op de arbeidsmarkt en grote vraag naar personeel, neemt de wens om hybride te werken steeds meer toe. Daarnaast verlies je veel kostbare tijd aan het communiceren met klanten via verschillende kanalen. Om over het continu heen-en-weer mailen maar niet te beginnen. Klinkt dit jou ook bekend in de oren? In deze blog geven we je 3 tips over hoe je deze uitdagingen kunt aanpakken door slim te automatiseren.
1. Werk hybride door middel van online klantdossiers
Nieuw personeel aantrekken is al een uitdaging op zich, maar de krappe arbeidsmarkt maakt het nu nog lastiger. Een manier om jezelf te onderscheiden van andere werkgevers is door je medewerkers de mogelijkheid te geven tot thuiswerken. Hoe je dit doet? Door je klantdossiers online beschikbaar te maken voor al je medewerkers en klanten. Bestaande en toekomstige dossiers kunnen zo gemakkelijk worden opgeslagen en uitgewisseld, waardoor iedereen met de meest recente versie aan de slag gaat. Dit maakt niet alleen hybride werken mogelijk, maar vermindert ook het heen-en-weer mailen. Een win-win situatie voor jou en je klant! Wist je dat Exact een flexibele integratie met SharePoint heeft waarmee je al jouw diensten op een centrale plek kunt opslaan? Zo heb je volledige controle en overzicht en kan jouw personeel ten alle tijden op elke gewenste plek werken.
“Zowel mijn mensen als onze klanten hebben op elk moment toegang tot alle dossiers. Daarom heb ik met mijn medewerkers de afspraak gemaakt dat ze mogen werken waar en wanneer ze willen, mits de deadlines worden gehaald. [..] Het geeft ons kantoor een voorsprong op de krappe arbeidsmarkt. “ - Mirjam Bos | MCB Finance & Consultancy
Bekijk de overige 2 tips op de website van Exact
Bron: Exact - partner AccountancyWorld
Meer over
Laatste nieuws
-
17 okt Voordelen van PSD2 voor accountants en ondernemers
-
17 okt Online: De samenstellingsopdracht in het mkb
-
17 okt Nieuw btw-beleid voor de holding-bv – wat betekent dat voor de praktijk?
-
17 okt Kwaliteitsbeoordeling uitvoeren (OKB)
-
17 okt Een optimaal presterend accountantskantoor, kan dat dan?
-
16 okt Agnes Koops-Aukes verruilt voorzitterschap PwC Nederland voor internationale bestuursfunctie
-
16 okt NOAB beëindigt lidmaatschap van kantoren vanwege niet naleven cursusverplichting
-
16 okt De Jong & Laan versterkt dienstverlening met Dutch Accounting House
-
16 okt Sluiproute dividendbelasting veel groter
-
16 okt Hoe stel je efficiënt de jaarrekening samen? Praktijkcasus met VLM
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan