Vooral horecabedrijven deden afgelopen tijd beroep op NOW
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Bijna de helft van de toegekende aanvragen voor coronasteun is afgelopen periode naar horeca- en cateringbedrijven gegaan. Hierover bericht het UWV, dat de aanvragen voor de loonsteun verwerkt.
Gedurende de zevende periode van de NOW kwamen bijna 28.000 aanvragen binnen, waarvan er inmiddels zeker 22.568 zijn goedgekeurd. Bij de betrokken bedrijven werken circa 425.000 werknemers.
De horeca en catering telde 10.689 toekenningen en de detailhandel 3.477 stuks. Het meeste geld kwam terecht bij ondernemers in de gebieden rond Amsterdam, Rotterdam en Utrecht.
De recentste periode van de NOW is volgens de uitkeringsinstantie tot op heden goed geweest voor 587 miljoen euro aan voorschotten, waarvan 212 miljoen naar de horeca is gegaan. Bedrijven kunnen voor de zevende periode NOW overigens nog tot het einde van de maand een aanvraag indienen.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan