Klachtencommissie NBA: actief informatie inwinnen bij overname dossier
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - De Klachtencommissie NBA adviseert accountants die bij vertrek van een collega een dossier overnemen zich actief te informeren over de status van het dossier en de stand van zaken met betrekking tot lopende opdrachten. Dit voorkomt dat de klant tussen wal en schip belandt en er onnodig tijd verloren gaat.
Aldus een van de aandachtspunten die de Klachtencommissie uit de in 2016 genomen beslissingen haalt, zo valt te lezen in het vandaag gepubliceerde jaaroverzicht van de commissie.
De toestroom van nieuwe klachten is in 2016 iets teruggelopen ten opzichte van 2015 (50 resp. 57) en een onevenredig deel van de klachten is in het laatste kwartaal ontvangen (20). Daardoor zijn in 2016 minder klachten afgehandeld dan in het voorgaande jaar.
Meer hierover, als ook over de wijze waarop de klachten zijn afgehandeld, is te lezen in het jaaroverzicht 2016.
Laatste nieuws
-
15 jun Britse oud-managers EY en PwC beginnen nieuw accountantskantoor
-
15 jun AI als collega: 5 prompts die accountants direct kunnen gebruiken
-
15 jun Hoe kun je jouw bedrijf laten groeien met de juiste financiering?
-
15 jun Concurrentiepositie verstevigen? Start met het standaardiseren van werkprocessen
-
15 jun Column Theo Gommer, (Novak DIRECT): Doorbeleggen met pensioenkapitaal
-
15 jun De werkkostenregeling (WKR): wat zijn precies de regels?
-
12 jun Middelgrote accountants in VS willen meer samenwerken binnen internationale netwerken
-
12 jun Carrièrelijn Accountancy: van je Bachelor naar de AA-titel
-
12 jun Van AI hype naar klantsucces
-
12 jun Dit zijn de 6 redenen om niet over te stappen naar online salarissoftware
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan