Londense City maakt weinig werk van gelijke beloning
bron: AccountancyWorld
LONDEN - De salariskloof bij de grote banken in het Verenigd Koninkrijk is vorig jaar maar een fractie kleiner geworden. Bij verschillende verzekeraars is het verschil in beloning tussen mannen en vrouwen zelfs gegroeid.
Loonkloof in financiële sector van oudsher het grootst
De 21 grootste bedrijven in de Londense City verkleinden het verschil afgelopen jaar met 4 procentpunt, van een gemiddeld verschil van 33,8% naar 33,4%.
Gemiddelde loonverschil 14,6%
Bij Goldman Sachs is het verschil het grootst met 51,8%. Het gemiddelde loonverschil in alle sectoren samen lag vorig jaar in het Verenigd Koninkrijk op 14,6%. Het gaat om cijfers over 2020, de deadline om openheid over de cijfers te geven lag vanwege de coronapandemie een half jaar later dan normaal.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan