Rabobank-bestuurder Janine Vos uitgeroepen tot Topvrouw van het jaar
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Bestuurder Janine Vos van Rabobank is donderdagavond in Theater Amsterdam uitgeroepen tot Topvrouw van het jaar 2021. De twee andere twee finalisten waren directeur Marit van Egmond van Albert Heijn en directielid Ans Rietstra van ProRail.
De jury onder voorzitterschap van Jet Bussemaker prees Vos als een "vechter die niet bang is de confrontatie aan te gaan en verantwoordelijkheid durft te nemen". Ook wees de jury erop dat Vos zich kwetsbaar durft op te stellen en dat dan wil delen met anderen.
De verkiezing is dit jaar voor de zeventiende keer gehouden. Het idee achter de verkiezing is het creëren van een platform waarop vrouwelijke bestuurders in Nederlandse organisaties aandacht krijgen, zichtbaar zijn en daarmee de belangrijke functie van rolmodel kunnen vervullen, aldus de initiatiefnemers.
Foto: Janine Vos (YouTube).
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan