Belastingdienst ontving al 9,4 miljoen aangiftes over 2020
bron: AccountancyWorld
HEERLEN - Inmiddels hebben 9,4 miljoen Nederlanders hun belastingformulier over 2020 ingevuld. Nederlanders die hun aangifte nog moeten doen en geen uitstel hebben gevraagd, kunnen het formulier uiterlijk vandaag inleveren. Voor zaterdag 8 mei moeten de aangiftes binnen zijn.
De Belastingdienst heeft eerder dit jaar 8,3 miljoen mensen opgeroepen om hun aangifteformulier in te vullen. Velen van hen hebben dit al gedaan.
Dat de Belastingdienst meer aangiftes heeft ontvangen, komt doordat ook mensen die geen oproep hebben gekregen een formulier hebben ingevuld, bijvoorbeeld omdat ze geld terugkrijgen. Hoeveel van de 8,3 miljoen mensen die de fiscus heeft aangeschreven hun formulier nog niet hebben ingevuld, is niet duidelijk.
Wie niet op tijd is en ook geen uitstel heeft aangevraagd, krijgt eerst een aantal herinneringen. Als mensen hun aangifte dan nog niet doen, maakt de Belastingdienst zelf een inschatting van hoeveel zij moeten betalen. Daar komt een boete bovenop.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan