Webinar ‘Hoe maak je het jaargesprek interessant?’
bron: AccountancyWorld
Dat is de vraag die we in dit webinar gaan beantwoorden. Op donderdag 18 maart om 13:00 uur gaat Dewi Vermeulen, oprichter en Managing Director van Comandi in gesprek met Sebastian Visser, Directeur bij Nuwea. Aan de hand van een aantal stellingen deelt Sebastian zijn kijk op het jaargesprek.
Wist je dat het vrij eenvoudig is om een traditioneel jaargesprek interessanter te maken voor zowel de accountant als de ondernemer? Bij Nuwea leidt een nieuwe aanpak tot positieve reacties bij hun klanten en Sebastian deelt graag zijn geheim.
Stellingen als 'Ondernemers interesseren zich niet voor hun cijfers' of 'Proactiviteit is overrated' komen uitgebreid aan bod. Verder gaan we in op:
- Wat voor vragen je aan je klant stelt?
- Wat bespreek je?
- Waar zoom je op in?
- Wat is jouw toegevoegde waarde?
Heb je tijdens het webinar vragen of wil je zelf een stelling inbrengen, dan kan dit uiteraard via de chat! Het webinar duurt ongeveer 40 minuten en inschrijven is gratis. Kun je het webinar niet live volgen? Schrijf je dan alsnog in. Je krijgt de opnames achteraf toegestuurd.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan