Delta Lloyd stemt in met overnamebod NN Group
23 dec 2016 07:30
bron: AccountancyWorld
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Financieel dienstverlener Delta Lloyd heeft ingestemd met een overnamebod door de NN Groep. Daarmee is een eerste stap gezet naar een fusie tussen de twee ondernemingen.
NN Group heeft zijn bod verhoogd naar 5,40 euro per aandeel Delta Lloyd, aldus beide bedrijven vandaag (vrijdag). Een eerder bod lag nog op 5,30 euro. De overname heeft hierdoor een totale waarde van 2,5 miljard euro.
Delta Lloyd wees een eerste bod begin oktober nog van de hand, maar daarna bleven de bedrijven in gesprek over de voor- en nadelen van een mogelijke deal.
Bestuursvoorzitter Hans van Noordaa benadrukte in november dat Delta Lloyd de voordelen zag in een overname, waar de aandeelhouders dan een "eerlijk deel" van krijgen.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan