Zuckerberg getuigt op 23 oktober over cryptomunt libra
bron: AccountancyWorld
WASHINGTON - Facebook-CEO Mark Zuckerberg getuigt op 23 oktober in een zaak over cryptomunt libra voor een commissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden.
Facebook heeft bevestigd dat Zuckerberg zal getuigen. Het verhoor heeft als titel 'Een onderzoek naar Facebook en diens impact op de financiële dienstverlening- en huisvestingsector'.
De nieuwe cryptomunt, die waarschijnlijk begin 2020 op de markt komt, ligt zwaar onder vuur. Niet alleen in de Verenigde Staten ligt de libra onder vuur. Zo stelde Frankrijk onlangs dat het de introductie van de munt in Europa zal tegenhouden.
De zorgen van de diverse landen gaan onder meer over privacyproblemen, mogelijke witwaspraktijken die vergemakkelijkt worden door libra en de tekortschietende bescherming van consumenten. Daarnaast zou de cryptomunt monetair beleid kunnen verstoren en wisselkoersen in gevaar brengen.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan