Op speeddate met de Belastingdienst
bron: AccountancyWorld
UTRECHT - De Belastingdienst is actief studenten met een hbo- of wo-bachelor accountancy of bedrijfseconomie aan het werven. Daarnaast is de dienst ook op zoek naar al wat meer ervaren accountants. Om meer inzicht te geven in de werkzaamheden bij de Belastingdienst organiseert de toezichthouder een voorlichtingsavond met speeddates.
Tijdens de bijeenkomst, op 4 september in Utrecht, zijn er workshops over o.a. Country by country reporting (CBCR), data-analyse bij de Belastingdienst en het werk van een fiscaal accountant.
‘Als accountant bij de Belastingdienst zit je boven op nieuwe ontwikkelingen en draag je bij aan een beter, gezonder en rechtvaardiger Nederland’, aldus de Belastingdienst in een persbericht.
Inschrijving vooraf aan het evenement is gewenst. Deelnemers worden tevens voorzien van een maaltijd.
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan