EY benoemt twee nieuwe bestuursleden
16 jan 2018 10:29
bron: AccountancyWorld
bron: AccountancyWorld
ROTTERDAM - De raad van bestuur van accountants en adviesorganisatie EY Nederland wordt voor een periode van drie jaar uitgebreid met twee nieuwe leden. Het gaat om Mirjam Sijmons en Nico Pul. Bovendien benoemt EY voor het eerst een bestuurslid van buiten de organisatie.
Sijmons is in dienst getreden als Talent & Transformation Leader, en was voorheen CEO bij Arboned, lid van de hoofddirectie van de ANWB en CEO van Content. Als toezichthouder was zij actief bij onder meer Eneco Groep, Universiteit Leiden en zorginstelling Marente.
Nico Pul is benoemd tot Quality Leader. Pul woonde de vergaderingen van de raad van bestuur al bij en wordt nu lid met als primaire focus de kwaliteits- en veranderagenda binnen de accountantspraktijk van EY.
Laatste nieuws
-
05 jun Voordelen van PSD2 voor accountants en ondernemers
-
05 jun Ernesto Lopez Vega (Qwoater) over de Document Hub: één centrale plek voor al je klantdossiers
-
05 jun Whitepaper: Voordelen van online salarissoftware
-
05 jun Investeren in een slimme samenwerking loont, maar weet je klant dit ook?
-
05 jun Abonnementsvorm binnen mijn accountantskantoor, wel of niet doen?
-
04 jun Overnames in accountancy worden vooral gefinancierd door private equity
-
04 jun Mkb’ers lopen gemiddeld €20.000 mis en bijna de helft weet het niet eens
-
04 jun Hoe de werkplek van zakelijk en financieel dienstverleners er in 2027 uitziet
-
04 jun 5 manieren waarop accountants AI voor zich kunnen laten werken
-
04 jun Partner Event van Becky.works brengt Nederlandse accountantskantoren naar Sarajevo
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan