Scheers Groep tekent convenant horizontaal toezicht
bron: AccountancyWorld
ROERMOND - Scheers Groep Accountants en Adviseurs heeft zich aangesloten bij het convenant horizontaal toezicht van Novak en de Belastingdienst.
Guus Ham, directeur van Novak, Helmy de Louw, plaatsvervangend directeur bij de Belastingdienst/MKB/Venlo, en Peter en Alexander Scheers, compagnons bij de Scheers Groep, tekenden het convenant namens hun organisaties.
“Deelname aan het convenant horizontaal toezicht levert accountantskantoren een aantal belangrijke voordelen op”, vertelt Novak-directeur Guus Ham. “Kantoren hebben één aanspreekpunt bij de Belastingdienst. Er is eerder duidelijkheid over aangiften en veel controles achteraf worden overbodig.”
De Scheers Groep, een familiebedrijf opgericht in 1978, heeft circa zeventig medewerkers in dienst, verspreid over zes vestigingen in Midden- en Zuid-Limburg. Samen bieden zij ondernemers een compleet pakket aan juridische, fiscale, financiële en administratieve diensten. De Scheers Groep ondersteunt ondernemers met een multidisciplinair team. Het kantoor onderscheidt zich ook door specialisatie in verschillende branches, waaronder de detail- en groothandel en de agrarische sector.
“Horizontaal toezicht vormt voor Scheers Groep Accountants en Adviseurs een logische vervolgstap op de reeds jarenlange constructieve samenwerking met de Belastingdienst. Onze cliënten kunnen op deze wijze blijven genieten van een optimale service en een directe ingang bij de Belastingdienst, die horizontaal toezicht biedt”, aldus de Scheers Groep.
Laatste nieuws
-
09 okt Van Wezel en De Hooge Waerder bundelen de krachten
-
09 okt PwC Nederland investeert verder in innovatie
-
09 okt Bijna de helft van de salarisprofessionals ervaart toenemende administratieve lasten rond de loonaangifte
-
09 okt De accountancy over vijf jaar
-
09 okt Britse beroepsorganisatie wil dat accountants beter betaald worden voor duurzaamheidswerk
-
09 okt Innovation Day Accountancy
-
08 okt Van Gastel & Neijnens sluit zich aan bij ETL Nederland
-
08 okt Vijf tips voor beter debiteurenbeheer
-
08 okt Smids & Schakel Accountants en Adviseurs sluit zich aan bij PIA Group
-
08 okt De toekomst van administratie is samenwerken
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan