Voorzitter Chris Fonteijn vertrekt bij ACM
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Bestuursvoorzitter Chris Fonteijn vertrekt per 1 mei bij de Autoriteit Consument & Markt (ACM). Dat heeft Fonteijn maandag bekendgemaakt tijdens zijn nieuwjaarstoespraak. Fonteijn wil naar eigen zeggen een nieuwe uitdaging vinden. "Dat lukt het beste buiten de ACM", aldus de bestuurder.
Fonteijn begon in 2005 als hoogste baas bij de post- en telecomwaakhond Opta, en werd in 2011 daarnaast voorzitter van de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa). Die twee organisaties fuseerden in 2013 samen met de Consumentenautoriteit tot de ACM, die dit jaar dus haar eerste lustrum viert. "Dat is een mooi moment om afscheid te nemen", vindt Fonteijn.
Zijn medebestuurders Henk Don en Cateautje Hijmans van den Bergh vinden dat Fonteijn de fusie tot een succes heeft gemaakt. "De ACM heeft veel aan hem te danken", stellen zij. De wervingsprocedure voor een nieuwe voorzitter begint binnenkort.
Bron:ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan