Fintech Duqu ontvangt investering van 1,5 miljoen euro
bron: AccountancyWorld
Fintech Duqu heeft 1,5 miljoen euro opgehaald bij investeerders Curiosity VC en No Such Ventures. Het bedrijf wil het geld gebruiken om zijn dienstverlening voor bedrijven uit te breiden en zijn technologie voor geautomatiseerde kredietbeoordeling verder te ontwikkelen.
Duqu verstrekt kortlopende voorschotten aan bedrijven op basis van openstaande zakelijke facturen. De factuur wordt daarbij niet verkocht. Het bedrijf blijft zelf verantwoordelijk voor de factuur en het contact met de klant. Volgens Duqu heeft het bedrijf in de eerste drie maanden sinds de livegang voor ruim 4 miljoen euro aan aanvragen ontvangen en meer dan 1 miljoen euro aan voorschotten verstrekt. Het platform zou inmiddels bijna 1.500 gebruikers tellen.
Voor het beoordelen van aanvragen heeft Duqu een eigen AI systeem ontwikkeld. Ongeveer 95 procent van het beoordelingsproces is geautomatiseerd. Na goedkeuring wordt het voorschot naar eigen zeggen binnen 24 uur uitgekeerd en vaak binnen een uur.
Duqu wil de technologie niet alleen voor zijn eigen kredietverlening gebruiken. Het bedrijf biedt de software ook aan financiële bedrijven aan.
Laatste nieuws
-
08 okt Smids & Schakel Accountants en Adviseurs sluit zich aan bij PIA Group
-
08 okt De toekomst van administratie is samenwerken
-
08 okt CFO’s zetten volledig in op AI
-
08 okt Dag van de mkb accountant
-
08 okt Webinar: Advanced module Compliance Manager
-
07 okt Moore wordt Auren samen met Europese partnerkantoren
-
07 okt Middelgrote accountants in VS willen meer samenwerken binnen internationale netwerken
-
07 okt Oprichters onthullen Accountee: een AI-laag over de software die kantoren al hebben
-
07 okt 3 manieren waarop kantoren met +100 klanten stressvrij de btw-maand doorkomen
-
07 okt Doe mee aan het Benchmarkonderzoek Accountancy 2026 - 2027
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan