AFAS Software drie keer op nummer 1 in de MT1000
bron: AccountancyWorld
LEUSDEN - AFAS Software staat drie keer op nummer 1 in de MT1000, het jaarlijks onderzoek van Management Team naar de kwaliteit en populariteit van professionele dienstverleners en leveranciers in Nederland. AFAS werd drie keer als allerbeste beoordeeld in de categorieën: ‘CRM-software’, ‘Financiële software’ en ‘HR-software’. In totaal beoordeelden 2.592 zakelijke beslissers 2.135 verschillende bedrijven in 53 verschillende categorieën.
Samenwerking met Erasmus Centre for Business Innovation
Management Team doet sinds 2001 elk jaar onderzoek naar de kwaliteit en populariteit van leveranciers van financiële diensten (MT Finance) op de Nederlandse markt. Later kwamen daar de professionele dienstverleners (MT 100) en de digitale leveranciers (MT Digital) bij.
Dit jaar zijn deze drie ranglijsten voor het eerst samengevoegd tot één omvattende lijst: de MT1000. MT1000 is daarmee het grootste onderzoek onder zakelijke beslissers naar de kwaliteit en populariteit van zakelijke dienstverleners in Nederland. De MT1000 is verschenen op 14 december 2017. Het onderzoek naar de meest gewaardeerde dienstverleners van Nederland wordt uitgevoerd door Erasmus Centre for Business Innovation.
Drie nummer 1 posities
AFAS ontving drie nummer 1 posities voor de volgende categorieën: CRM software, Financiële software en HR software. Daarnaast ontving AFAS een 6e plaats op Business Intelligence & Data, een 7e plaats op organisatieadvies en een 8e plaats op Cloud. Algemeen Directeur Bas van der Veldt hierover: “Wij zijn trots zo hoog in de MT1000 te mogen eindigen. Dagelijks proberen we met meer dan 400 enthousiaste medewerkers andere organisaties te inspireren om beter te ondernemen. Dat de combinatie van een goede visie en een uniek product ons deze positie oplevert, maakt ons alleen nog maar enthousiaster om heel Nederland met AFAS kennis te laten maken”.
Laatste nieuws
-
18 feb Van kwaliteitsbeheersing naar kwaliteitsmanagement
-
18 feb Hoe stel je efficiënt de jaarrekening samen? Praktijkcasus met VLM
-
18 feb Stressvrij aangifteproces in 2026? Bekijk deze 4 tips
-
18 feb Schaap & van Dijk: 'eAccounting biedt onze klanten vooral veel gemak.'
-
18 feb Hoe AI de salarisadministratie efficiënter maakt: 4 praktische toepassingen
-
17 feb Handvatten voor accountants voor robuuste aanpak CSRD assurance
-
17 feb NBA vraagt aandacht voor uitvoerbaarheid bij Evaluatiewet WNT
-
17 feb Nieuw onderzoek toont aan dat twee derde van audit- en accountancyprofessionals actief met AI werkt
-
17 feb MRVO heeft zich aangesloten bij PIA Group
-
17 feb Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan