Nederlandse claimzaak Steinhoff stilgelegd
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - De Nederlandse claimzaak rond winkelgigant Steinhoff wordt tijdelijk stilgelegd. De Vereniging van Effectenbezitters (VEB) heeft met het Zuid-Afrikaanse meubelconcern afgesproken de zaak voor de Nederlandse rechter tot 3 april volgend jaar te schorsen.
Steinhoff krijgt op deze manier de tijd om te reorganiseren en zijn zaken financieel op orde te krijgen. Dat is volgens de VEB ook in het belang van de beleggers die zich misleid voelen door het boekhoudschandaal.
Het formeel in Nederland gevestigde Steinhoff verkeert in zwaar weer. De beurswaarde van het bedrijf is aanzienlijk gedaald en beleggers zijn voor miljarden het schip ingegaan. De beleggers geven aan dat de jaarrekeningen van Steinhoff geen eerlijk beeld gaven over de situatie bij het bedrijf en zinnen op een schadevergoeding.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
23 okt Wat is het verschil tussen salarisadministratie en payroll?
-
23 okt Verwerk automatisch bestellingen in Exact Online met ZioSync
-
23 okt De Wtta komt eraan: ook accountantskantoren moeten hun detacherinsgsopdrachten toetsen
-
23 okt Productiviteitsverbetering binnen jouw accountantskantoor? Zeven tips!
-
23 okt Kamerbrief aanvulling Belastingplan 2027: belangrijke fiscale wijzigingen aangekondigd voor box 2 en box 3
-
22 okt Degener vermindert e-mailverkeer met 80% dankzij digitalisering
-
22 okt Nieuw fintech platform Aspyre voor accountancy en administratiekantoren
-
22 okt ABN AMRO: zeven op de tien accountants werken efficiënter dankzij technologie
-
22 okt Veel nieuwe accountantskantoren
-
22 okt Kwaliteitsindicatoren officieel vastgesteld
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan