Wereldwijde recordomzet voor EY
bron: AccountancyWorld
ROTTERDAM - EY heeft het afgelopen jaar een recordomzet geboekt. De omzet van EY wereldwijd is in het boekjaar 2016, dat eindigde op 30 juni, uitgekomen op 29,6 miljard dollar. Een stijging van 9 procent in lokale valuta ten opzichte van het voorgaande jaar.
Met name de omzet bij adviesdienstverlening groeide sterk. De advies tak met 13,1 procent, belastingen met 9,6 procent en 'Transaction Advisory Services' (TAS) zelfs met 14,2 procent. Het aantal medewerkers steeg wereldwijd met 9,2 procent tot 231.000.
De ledenfirma’s van het kantoor deden in het boekjaar 26 strategische overnames en tekenden bovendien met zeven partijen samenwerkingsovereenkomsten.
Vorige week al maakte EY Nederland de resultaten over boekjaar 2016 al bekend. EY Nederland realiseerde een omzet van 727 miljoen euro, een stijging van 2 procent. Wel daalde het resultaat met 8 procent tot 135 miljoen euro.
Laatste nieuws
-
17 okt Voordelen van PSD2 voor accountants en ondernemers
-
17 okt Online: De samenstellingsopdracht in het mkb
-
17 okt Nieuw btw-beleid voor de holding-bv – wat betekent dat voor de praktijk?
-
17 okt Kwaliteitsbeoordeling uitvoeren (OKB)
-
17 okt Een optimaal presterend accountantskantoor, kan dat dan?
-
16 okt Agnes Koops-Aukes verruilt voorzitterschap PwC Nederland voor internationale bestuursfunctie
-
16 okt NOAB beëindigt lidmaatschap van kantoren vanwege niet naleven cursusverplichting
-
16 okt De Jong & Laan versterkt dienstverlening met Dutch Accounting House
-
16 okt Sluiproute dividendbelasting veel groter
-
16 okt Hoe stel je efficiënt de jaarrekening samen? Praktijkcasus met VLM
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan