NVKM-trainingen – voorbereid op het nieuwe kwaliteitsstelsel in 2027
bron: AccountancyWorld
Met het oog op de verplichte overstap van NVKS (MKB) naar de Nadere Voorschriften Kwaliteitsmanagement (NVKM) per 1 januari 2027 organiseert Fiscount gerichte NVKM-trainingen. Tijdens deze trainingen krijgen deelnemers inzicht in het theoretische en conceptuele kader van de NVKM, inclusief de uitgangspunten, systematiek, de 8 componenten van SKM1 en de rol van de PDCA-cyclus binnen het kwaliteitsstelsel. Ook worden de belangrijkste verschillen met het huidige stelsel helder uiteengezet.
De trainingen worden aangeboden als webinarserie en op locatie in Zwolle en Nieuwegein, zodat iedere deelnemer kan kiezen voor een passende leeromgeving.
Met deelname leggen accountantskantoren een stevig fundament voor de verdere implementatie van de NVKM en werken zij tijdig toe naar een toekomstbestendige inrichting van het kwaliteitsmanagement.
Bron: Fiscount - partner AccountancyWorld
Laatste nieuws
-
09 okt Van Wezel en De Hooge Waerder bundelen de krachten
-
09 okt PwC Nederland investeert verder in innovatie
-
09 okt Bijna de helft van de salarisprofessionals ervaart toenemende administratieve lasten rond de loonaangifte
-
09 okt De accountancy over vijf jaar
-
09 okt Britse beroepsorganisatie wil dat accountants beter betaald worden voor duurzaamheidswerk
-
09 okt Innovation Day Accountancy
-
08 okt Van Gastel & Neijnens sluit zich aan bij ETL Nederland
-
08 okt Vijf tips voor beter debiteurenbeheer
-
08 okt Smids & Schakel Accountants en Adviseurs sluit zich aan bij PIA Group
-
08 okt De toekomst van administratie is samenwerken
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan