Aantal faillissementen blijft op hetzelfde niveau

bron: AccountancyWorld
Het aantal faillissementen in Nederland is in januari op hetzelfde niveau uitgekomen zoals dat ook was in december, wanneer wordt gecorrigeerd voor zittingsdagen van rechtbanken. Volgens het CBS bleef het aantal faillissementen daarmee onder het niveau van een jaar eerder.
Het aantal faillissementen is in heel 2024 nog flink toegenomen. Het CBS meldde vorige maand dat er vorig jaar bijna 4300 bedrijven failliet werden verklaard. Dat is een stijging van 30 procent vergeleken met 2023.
De maandcijfers kunnen wel flink fluctueren. Niet gecorrigeerd voor zittingsdagen werd in januari het faillissement uitgesproken over 300 bedrijven en instellingen. Van alle bedrijfstakken had de handel het grootste aantal faillissementen, namelijk 67. Dat is 16 procent meer dan in december.
Bron: ANP
Laatste nieuws
-
27 mrt Help jouw klanten naar het juiste succes!
-
27 mrt Bent u benieuwd naar de kwaliteit van uw (samenstel)dossiers?
-
26 mrt Finovion sluit aan bij BANVO en bouwen samen Finovion Premium
-
26 mrt Stevige omzetgroei voor Visma
-
26 mrt VS opnieuw grootste internationale investeerder in Nederland
-
26 mrt SharePoint of een Document Hub – wat werkt beter voor accountants?
-
26 mrt De uitdaging voor mkb’ers: meer bereiken met minder
-
26 mrt Onderhandelingen afbreken is niet altijd zonder consequenties
-
26 mrt Aantal vaste contracten gestegen, met name bij overheid
-
26 mrt De Wwft in de praktijk - ongebruikelijke transacties: witwassen via herwaardering
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan