Welke accountant wilt u in het zonnetje zetten?
bron: AccountancyWorld
AMSTERDAM - Kent u een accountant die zich bijzonder heeft ingezet voor de NBA of voor het accountantsberoep? En wilt u die accountant graag eens in het zonnetje (laten) zetten? Draag hem of haar dan voor als kandidaat voor de NBA Loftrompet.
NBA loftrompet
De NBA loftrompet is een onderscheiding die door het bestuur is ingesteld. In de ledenvergadering wordt de loftrompet uitgereikt aan een lid (of aan meerdere leden) die zich meer dan gemiddeld heeft ingezet voor de NBA of voor het accountantsberoep.
De NBA Loftrompet is inmiddels drie keer uitgereikt: in 2014 (aan Jacques Heij AA RA en Leo Straathof RA), 2015 (aan de leden van de werkgroep Toekomst Accountantsberoep) en in 2016 (aan Peter Eimers RA en Herman Meijer AA RA).
U kunt uw gemotiveerde suggesties voor kandidaten tot en met 1 maart 2017 indienen bij de secretaris van het bestuur (Frans van Schaik, f.vanschaik@nba.nl). Het bestuur maakt op basis van de ontvangen suggesties een keuze. Tijdens de ledenvergadering worden de uitgekozen accountant in het zonnetje gezet.
Laatste nieuws
-
07 sep Techbedrijven zijn springplank voor nieuwe ondernemers
-
07 sep Grip op piekdrukte in de accountancy
-
07 sep Pensioen-keuze: maak ze met inzicht
-
07 sep Hoe maakt jouw accountantskantoor gebruik van managementinformatie
-
04 sep Baker Tilly investeert in Luxemburg
-
04 sep Deloitte verhoogd in Verenigd Koninkrijk salarissen
-
04 sep Nieuw btw-beleid voor de holding-bv – wat betekent dat voor de praktijk?
-
04 sep Webinar: Efficient kantoormanagement voor accountants
-
03 sep Maatwerkoplossingen voor Exact Online bij ZioSync
-
03 sep Nieuwe AI-agent brengt financieel professionals sneller van cijfers naar beslissingen
Praat mee
Heeft u al een account? Dan kunt u
Inloggen
Heeft u nog geen account? Maak dan een account aan